O firmie

 


Wektor Inwestycje Sp. z o.o. to firma powstała w 2006 r. Od lat specjalizujemy się w rewitalizacji i odbudowie zabytkowych nieruchomości, przekształcając je w obiekty użytkowe i mieszkalne, z których jesteśmy dumni, a które są doceniane nietylko przez naszych klientów ale również przez różne stowarzyszenia i media. Świadczyć o tym mogą liczne nagrody przyznawane naszej spółce, m. in. nagroda Superjednostki przyznana przez stowarzyszenie Moje Miasto za rewitalizację budynku Spichlerza w gliwickich loftach. Nietylko Spichlerz, ale całe lofty zlokalizowane w Gliwicach pomiędzy ul. Zygmunta Starego a Zawiszy Czarnego, w tym Stara Piekarnia i Domy Królewskie, są przykładem naszej działalności i zaangażowania w odbudowę zabytkowej tkanki architektonicznej miasta.

Kolejną naszą inwestycją był oddany do użytku w 2014 roku Zamek w Karpnikach, który jest jednym z piękniejszych obiektów pałacowo-parkowych, zlokalizowanym w malowniczych rejonach Kotliny Jeleniogórskiej. Inwestycja ta, o tyleż trudna w przeprowadzeniu co ciekawa i satysfakcjonująca w realizacji, cieszy się obecnie uznaniem klientów jako przepiękny hotel ze SPA i restauracją.

Obecnie realizujemy projekt Leśna Ostropa. Jest to nasze "wypieszczone dziecko", więc dołożyliśmy wszelkich starań aby ta inwestycja była ciekawa, przemyślana i atrakcyjna dla naszych klientów. To jedyny taki projekt realizowany na terenie naszego miasta, który łączy nowoczesną infrastrukturę spójnego wizualnie osiedla z wszechobecną zielenią.

Nasza misja to pozostawić po sobie coś wyjątkowego, nieruchomości, które będą służyć ich użytkownikom i mieszkańcom, a które przy okazji zmienią korzystnie oblicze miasta. Do każdego projektu wnosimy pełne zaangażowanie i posiadane wszechstronne doświadczenie, kierując się jednocześńie poszanowaniem dla potrzeb naszych klientów.

 

4 zrealizowane inwestycje
10 lat doświadczenia
68 sprzedanych nieruchomości